kredyty i nieruchomości w jednym miejscu
O firmie Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
DWR Finance to profesjonalna firma doradztwa kredytowego i pośrednictwa nieruchomości stawiająca na pierwszym miejscu sprawną obsługę i bezpieczeństwo finansów naszych klientów. Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług jest wysoka wyspecjalizowana kadra i grono zadowolonych nabywców.

DWR finance to zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem zaprawiony w obsłudze ludzi mediów i gwiazd show biznesu. Zaufanie do naszej firmy zbudowaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zdając sobie doskonale sprawę, że pokładają w nas nadzieję na lepsze jutro.

Wysoki poziom doradztwa kredytowego i pośrednictwa nieruchomości, realizujemy we współpracy z wiodącymi na polskim rynku bankami i firmami developerskimi o pewnym kapitale finansowym. Głównym kontrahentem w zakresie nieruchomości jest lider na białostockim i warszawskim rynku mieszkaniowym Rogowski Development.
DWR Finance posiada również oferty z rynku wtórnego co w połączeniu z kompleksową obsługą kredytową, daje pełne zadowolenie z naszych usług.

Sukces DWR Finance to przede wszystkim Wy, nasi klienci i ich wymagania. Dzięki Waszemu zadowoleniu nasza firma osiąga wiodącą pozycję na rynku nieruchomości i kredytów. Wasz sukces jest naszym zwycięstwem.

 

  • Bezpłatne, profesjonalne doradztwo
  • Oferta wielu banków w jednym miejscu
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Minimum formalności
  • Kredyty i nieruchomości w jednym miejscu


Projekt i wykonanie: Best Project